info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoclean Mousse Nettoyante Fleur de Vigne

Çmimi:1,080.00 L2,367.00 L

Përkujdesje pastruese në formë shkume
150 ml

Spastroje


SKU: CAUD001V
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml, 50 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

I përbërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, ky locion transformohet në një shkumë të bollshme, e cila butësisht ndihmon ne pastrimin e lëkurës dhe largimin e papastërtive.
Aroma e luleve të hardhisë kombinohet me aromën e luleve të trëndafilit, drurit të bardhë, shalqirit, gjetheve të manushaqes dhe piperit rozë.

Sherebela- Veprim adstringent.
Kamomili- Qetësues.
Rrushi jeshil – Hidraton dhe rrit shkëlqimin.

Pa sapun, bazë pastruese shumë e butë.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni shkumën në lëkurë të lagur dhe masazhojeni me lëvizje rrethore në të gjithë fytyrën, duke mos harruar qafën.
Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshillë e vinoterapistët:
Miksoni shkumën me eksfoljuesin Deep Cleansing Exfoliator për një pastrim të thellë.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-BETAINE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PHYTATE, BUTYLENE GLYCOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, LINALOOL, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, CITRONELLOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT, PARFUM

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping