info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoclean Huile de Soin Démaquillante

Çmimi:2,730.00 L 2,457.00 L -10%

Vaj pastrues për çdo lloj lëkure
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Përzierje e vajrave bimorë ushqyese 100%, me origjinë natyrale për largimin e tualetit.
Efektive për të gjithë llojet e tualetit.
Formula e pastër dhe vegane largon butësisht tualetin nga fytyra, sytë dhe buzët.

Vaji i farave të rrushit – 100% natyral, organik, i presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksidante.
Vaji i bajames së ëmbël- I pasur me Omega 6 dhe 9 dhe vitamina A, B, D dhe E. I jep shkëlqim lëkurës pa jetë.
Vaj ricini-Forcon qerpikët.

I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

1. Aplikoni 1 sprucim nga vaji pastrues në duart tuaja.
2. Masazhojeni në lëkurë të thatë.
3. Emulsifikoheni me pak ujë.
4. Shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë.

Këshilla e vinoterapistët:
Miksoni shkumën pastruese me vajin pastrues për një efekt të dyfishtë pastrimi të thellë.

Përbërësit

HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POLYGLYCERYL-4 OLEATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, TOCOPHEROL, PARFUM (FRAGRANCE)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping