info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinoclean Eau Micellaire Démaquillante

Çmimi:1,314.00 L2,367.00 L

Ujë mishelar pastrues për çdo lloj lëkure

Spastroje


Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

100 ml, 200 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

I përbërë me 98% përbërës me origjinë natyrale, uji micelar largon tualetin dhe pastron fytyrën dhe sytë lehtësisht, duke respektuar ekuilibrin natyral të lëkurës.
I pasur me ujë organik rrushi, i cili hidraton dhe qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme.
Aroma e saj shumë e freskët kombinon lulet e pemës së mandarinës, gjetheve të limonit, shalqirit dhe mentes së freskët.

Kamomili- Qetësues.
Uji organik i rrushit-Hidratues, qetësues.

98% përbërës me origjinë natyrale.
Formulim pa sapun, i testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni me ndihmën e një diskete pambuku në të gjithë fytyrën, duke mos harruar qafën.
Mos e shpëlani.
Për të larguar tualetin në zonën e syve, lëreni disketën e pambukut në sy për disa sekonda, më pas fshijeni butësisht poshtë dhe më pas drejt pjesës së jashtme të syrit.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, POLOXAMER 188, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, HEPTYL GLUCOSIDE, CAPRYL/CAPRAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM LEVULINATE, SODIUM ANISATE, SODIUM CHLORIDE, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, CITRIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM (FRAGRANCE).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping