info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Resveratrol-Lift Sérum Liftant Fermeté

Çmimi:7,210.00 L 6,489.00 L -10%

Serum hidratues dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

I pasuruar me një kombinim të patentuar të resveratrolit , acidit hialuronik dhe kolagjenit vegan, Instant Firming Serum korrigjon rrudhat dhe definon konturet e fytyrës. Tiparet bëhen më shumë të dukshme dhe lëkrua rifiton elasticitetin.

Acidi hialuronik: 100% me origjinë natyrale dhe i prodhuar nga bioteknologjia, zbut dhe hidraton sipërfaqen e lëkurës.
Resveratrol
Kolagjen vegan

97% përbërës me origjinë natyrale
Jo komedogjenik
Vegan

Përdorimi

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, para kremit hidratues.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, SQUALANE, TOCOPHERYL ACETATE, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, SODIUM DEHYDROACETATE, HYALURONIC ACID, ADENOSINE, SODIUM HYDROXIDE, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, SODIUM PHYTATE, KHAYA SENEGALENSIS BARK EXTRACT, MALTODEXTRIN, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN*

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping