info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Resveratrol-Lift Crème Tisane de Nuit

Çmimi:6,250.00 L 5,625.00 L -10%

Përkujdesje hidratuese dhe antirrudhë me resveratrol dhe kolagjen vegan, specifike për natën.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Frymëzuar nga kombinimi i resveratrolit të patentuar të Caudalie, acidit hialuronik dhe kolagjenit vega, ky krem ​​nate pasurohet më tej me peptide për të ridefinuar pamjen e kontureve të fytyrës.

Vaji i farave të rrushit: 100% natyral, organik dhe i presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksiduese.
Acidi hialuronik: 100% me origjinë natyrale dhe i prodhuar nga bioteknologjia, zbut dhe hidraton sipërfaqen e lëkurës.
Skualenet- Ekstraktuar nga vaji i ullirit, hidratojnë dhe zbutin lëkurën pa shkaktuar ndjesi të yndyrshme.
Peptidet.
Resveratroli.
Kolagjeni vegan.

98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Jo komedogjenik.
Vegan

Përdorimi

Aplikoni kremin në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, SQUALANE, CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, TRIHEPTANOIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER WATER, ARACHIDYL ALCOHOL, CARBOMER, BEHENYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE, CAPRYLYL GLYCOL, CETEARYL GLUCOSIDE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, ADENOSINE, TILIA PLATYPHYLLOS FLOWER EXTRACT, VERBENA OFFICINALIS LEAF EXTRACT, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER, HYALURONIC ACID, KHAYA SENEGALENSIS BARK EXTRACT, MALTODEXTRIN, CITRIC ACID, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT, SODIUM BENZOATE, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, LIMONENE, COUMARIN.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping