info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Salipil Purifying Cleansing Gel

Çmimi:1,966.00 L

Xhel pastrues dhe eksfoljues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel pastrues dhe eksfoljues, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
Pastron lëkurën dhe hap poret e bllokuara.
Rregullon sekretimin e sebumit.

Ka veti antibakteriale dhe anti-inflamatore.
Përdorimi i rregullt parandalon formimin e komedoneve të reja.
Pastron lëkurën e prirur ndaj akneve, duke i mbajtur folikulat të pastra.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur paraprakisht, në mëngjes dhe në darkë.
Masazhojeni butësisht dhe më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA (WATER), COCAMIDOPROPYL BETAINE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, SALICYLIC ACID, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PHENOXYETHANOL, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, SODIUM CHLORIDE, XANTHAN GUM, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM -7, HYPERICUM PERFORATUM FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, PAPAIN, POLYSORBATE 20, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL (MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL), CALCIUM PANTOTHENATE, CAPRYLYL G LYCOL, UREA, MAGNESIUM LACTATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM LACTATE, ALANINE, MAGNESIUM CHLORIDE, PROLINE, SERINE, SODIUM HYDROXYMETHYLGLYCINATE, SODIUM CITRATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping