info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Biorga Ecophane Zinc

Çmimi:L3,104.40

Suplement ushqimor për flokë të dëmtuar që këputen dhe thonj të brishtë.

Stock: Out of stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,