info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Biorga Cystiphane

Çmimi:L3,900.00

Suplement ushqimor për flokë dhe thonj të brishtë.

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,