info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo

Çmimi:L1,800.00

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.

Stock: Out of stock

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

, ,