info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bionike Aknet Sun SPF 50+

Çmimi:1,750.00 L 1,225.00 L -30%

Mbrojtje e lartë ndaj diellit SPF 50+ për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Fluid i formuluar posaçërisht për të ofruar mbrojtje nga rrezatimi i dëmshëm diellor për lëkurën e prirur ndaj akneve.
Formuluar me teknologjinë Network Expert, e cila optimizon efektivitetin e sistemit të filtrimit UVA-UVB dhe mbron kundër radikaleve të lirë, të krijuar nga rrezet IR dhe UV.
Gjithashtu formulimi përfshin nikotinamidin, i cili ndihmon në zbutjen e efekteve të dëmshme të ekspozimit të diellit në lëkurën e prirur ndaj akneve.

Teksturë e lehtë, matifikuese.
Mbrojtje UVA-UVB-IR.
Rezistent ndaj ujit.
Testuar për të qenë jo komedogjenik.

Përdorimi

Tundeni përpara përdorimit.
Aplikoni produktin para ekspozimit në diell dhe përsërisni aplikimin, çdo dy orë ose sa herë të jetë e nevojshme.

Përbërësit

aqua (water), diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, ethylhexyl methoxycinnamate, silica, glycerin, butylene glycol, ethylhexyl triazone, triacontanyl PVP, dibutyl adipate, poloxamer 407, bis-ethylhexyl-oxyphenol methoxyphenyl triazine, titanium dioxide, niacinamide, tocopheryl acetate, sodium carboxymethyl beta-glucan, carnosine, caprylyl glycol, butyrospermum parkii butter (butyrospermum parkii (shea) butter), panthenol, allantoin, PEG-60 almond glycerides, nordihydroguaiaretic acid, oleanolic acid, potassium cetyl phosphate, dimethicone, sodium polyacrylate, PPG-12/SMDI copolymer, cetearyl alcohol, jojoba esters, carbomer, pentylene glycol, caprylhydroxamic acid, trisodium ethylenediamine disuccinate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping