info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioderma Sensibio Lait Demaquillant Apaisant

Çmimi:3,600.00 L 2,520.00 L -30%

Qumësht pastrues i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme
250ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

250ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Pastron shkëlqyeshëm dhe heq makiazhin nga fytyra dhe sytë, pa patur nevojë të shpëlahet.

Patenta ekskluzive TOLERIDINE™, një zbulim biologjik për lëkurat e ndjeshme, forcon rezistencën natyrale të lëkurës.
Kjo veti shumëfishohet nga përbërja natyrale e patentuar DAF™, që frenon prodhimin e molekulave që nxisin inflamacionin, duke ulur kështu mbindjeshmërinë e lëkurës.
Ndërkohë acidi Glycyrrhetinic qetëson dhe zbut menjëherë lëkurën.

Tolerancë e mirë në fytyrë dhe sy. Jo komedogjenik.

Përdorimi

Pastroni çdo ditë fytyrën dhe sytë me anën e një diskete pambuku. Përsëriteni deri sa disketa e pambukut të jetë plotësisht i pastër.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU
GLYCERIN
CETEARYL ISONONANOATE
PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE
PENTYLENE GLYCOL
ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER
ETHYLHEXYLGLYCERIN
HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER
DISODIUM EDTA
SQUALANE
FRUCTOOLIGOSACCHARIDES
MANNITOL
XYLITOL
SODIUM HYDROXIDE
POLYSORBATE 60
RHAMNOSE
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
GLYCYRRHETINIC ACID
LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT
TOCOPHEROL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping