info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Bioderma Sensibio H2O Solution Micellaire Démaquillante

Çmimi:958.50 L2,538.00 L

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurat e ndjeshme

Spastroje


Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

500 ml, 100 ml, 250 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Pastron butësisht dhe heq make up-in nga fytyra dhe sytë. Micelat në përmbajtjen e tij, sigurojnë largimin e çdo papastërtie, duke respektuar balancat e lëkurës.

Përbërësit aktivë parandalojnë irritimet e mundshme në lëkurat e ndjeshme. Kompleksi i patentuar DAF™ ndihmon që formulimi të tolerohet mirë edhe nga lëkurat më të ndjeshme.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe sy me ndihmën e një diskete pambuku.
Pa shpëlarje.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CETRIMONIUM BROMIDE, DISODIUM EDTA.