info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Super Serum Retinol’E

Çmimi:2,080.00 L

Serum me 0.3% retinol dhe 2% vitaminë E, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum i koncentruar me retinol dhe vitaminë E, i cili rigjeneron lëkurën gjatë natës dhe përmirëson pamjen e shenjave të dukshme të plakjes dhe poret.

Retinoli:
– Promovon sintezën e kolagjenit dhe elastinës.
– Zvogëlon pamjen e vijave të holla dhe rrudhave.
– Përmirëson teksturën e lëkurës dhe zvogëlon poret.
– Tonifikon lëkurën.

Vitamina E:
– Antioksidant i fuqishëm.
– Hidraton thellësisht lëkurën.

I përshtatshëm për çdo lëkurë.

Përdorimi

Aplikoni 2-4 pika serum në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Fillimisht aplikojeni serumin 2-3 herë në javë dhe më pas 5-7 herë në javë.
Pasi serumi të jetë absorbuar, aplikoni kremin hidratues.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping