info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Sunspot Even Tone Aqua Fusion Tinted

Çmimi:2,340.00 L

Përkujdesje me ngjyrë mbrojtëse ndaj diellit, formuluar specifikisht për lëkurë me hiperpigmentime.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem kundër diellit, me ngjyrë, formuluar specifikisht për lëkurë me hiperpigmentime.

Mbrojtje maskimale 100% ndaj rrezeve të diellit: drita blu – Infra të kuqe A – UVA & UVB.
Një produkt mbrojtës kundër diellit, i cili siguron mbrojtje me Full Spectrum 360°, i cili unifikon ngjyrën e lëkurës dhe zbeh njollat ​​e errëta.
Parandalon plakjen e lëkurës nga dielli dhe nga pajisjet dixhitale.

Redukton dëmtimin nga ekspozimi mjedisor.
Nxit sintezën e kolagjenit.
Teksturë e lehtë, e cila përthithet menjëherë nga lëkura.
Pa parfum.
Mund të përdoret poshtë make up.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në çdo moment të ditës përpara ekspozimit në diell dhe përpara përdorimit të pajisjeve elektronike.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping