info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Probiotics Restorative Beauty Sleep Serum

Çmimi:3,640.00 L

Serum me probiotikë që nxit rigjenerimin qelizor, riparon dhe hidraton lëkurën.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Produkti i parë i Bio Balance Probiotics që sfidon moshën.
Pakëson rudhat, forcon dhe tonifikon lëkurën, duke eliminuar fillimisht toksinat.

Formuluar me qeliza staminale bimore, të cilat kanë kapacitete të jashtëzakonshme rezistence dhe mbijetese.
Këto qeliza përshpejtojnë rigjenerimin e indeve dhe ofrojnë mbrojtje intensive nga radikalet e lirë.
Probiotic Lactobacillus dhe Bifida Ferment Lisate ndihmojnë në parandalimin dhe korrigjimin e dëmeve të shkaktuara nga agresorët mjedisorë, duke përfshirë rrezet UV dhe ndotjen.
Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën dhë zbeh rrudhat.
10 aminoacidet esenciale (argininë, glicinë, alaninë, serinë, valinë, prolinë, treoninë,isoleucinë, histidinë, phenylalaninë) hidratojnë maksimalisht lëkurën dhe nxisin sintezen e kolagjenit.
Antioksidanti i fuqishëm skualen rrit hidratimin e lëkurës dhe përmirëson strukturën lipidike të saj.
Bisabololi, glicerina, betaina natyrale dhe vitamina E forcojnë barrierën natyrale të lëkurës dhe hidratojnë.

I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin hidratues.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping