info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Highlighter Peptide Super Ampoule

Çmimi:2,340.00 L

Super ampula me peptide të cilat minimizojnë rrudhat.
10 ampula x 2 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB020
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

10 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Super ampula me peptide.
Minimozojnë rrudhat në zonën rreth syve dhe ato të mimikës.
Të pasura me kolagjen dhe acid hialuronik.

Matrixyl 3000 dhe matrixyl synthe’6 janë peptidet më të fuqishme kundër rrudhave, që stimulojnë sintezën e 6 përbërësve kryesorë të matricës së lëkurës: kolagjeni I, kolagjeni III, kolagjeni IV, laminina-5, fibronektina dhe acidi hialuronik.

Në vetëm 8 javë përdorim do të shihni rezultatet e para:
– Vëllimi i shfaqjes së rrudhave do të reduktohet me -31% dhe efekti lifting do të rritet me 28%.

Pa parfum.
Pa alkool.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

– Shfaqja e rrudhave në pjesën e syve do të zvogëlohet me 37%.

Përdorimi

Përdorni 1/3 e ampulës duke e masazhuar butësisht në fytyrë, qafë dhe rrudhat pranë syve.
Vendosni kapakun përsëri në majën e aplikuesit për të ruajtur formulën deri në aplikimin e rradhës.
Pas hapjes, përdoreni pjesën e mbetur të ampulës brenda 48 orëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping