info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avene Physiolift baume nuit 30ml

Çmimi:5,400.00 L 4,320.00 L -20%

PhysioLift, Balsam antirrudhë për natën 30ml.
Balsam antirrudhë për të gjitha tipet e lëkurave.

Stock: Ka stok

SKU: AV116
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Suitable For

,

Action

, ,

Specific For

,

Pershkrimi

Formulimi përshtatshëm për t’u aplikuar gjatë natës. Në sajë të askofilinës rigjeneron lëkurën dhe ndihmon në zbutjen e rrudhave. Acidi hialuronik mbush rrudhat dhe gropëzat duke e bërë lëkurën më uniforme. Prania e ujit termal Avene i jep veti zbutëse dhe qetësuese. Hipoalergjik.

Perdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrë dhe qafë.

Perberesit

Avène Thermal Spring Water, Isohexadecane, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, 1-2 Hexanediol, Tocopheryl Acetate, Ascophyllum Nodosum Extract, BHT, Ceteareth-33 Dimethicone Crosspolymer, Disodium Edta, Fragrance, Hesperidin Methyl Chalcone, Methyldihydrojasmonate PVP, Red 33 (CI 17200), Retinal Sodium Hyaluronate, Water (Aqua), Xanthan Gum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping