info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Avene huile solaire SPF 30

Çmimi:3,400.00 L

Vaj trupi mbrojtës nga dielli spf30 200ml.
Vaj mbrojtës për lëkura të ndjeshme të thata.

Stock: S’ka stok

SKU: AV140
Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

, ,

Spf

Action

,

Specific For

Pershkrimi

Formulim i cili përthithet lehtë nga lëkura dhe ofron  një mbrojtje të përshtatshme ndaj rrezatimit UV. Prania e tokoferolit e mbron lëkurën nga stresi oksidativ. Vaji jo vetëm që e mbron lëkurën por krijon dhe një shtresë ushqyese dhe lehtësisht të parfumosur. Pa alkol, pa paraben, pa silikon, pa oktokrilen.

Perdorimi

Aplikohet në mënyrë të vazhdueshme në lëkurë, gjatë ekspozimit në diell.

Perberesit

C12-15 ALKYL BENZOATE. ISODODECANE. DIISOPROPYL ADIPATE. COCO-CAPRYLATE. DICAPRYLYL CARBONATE. DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE. BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE. BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE. ETHYLHEXYL SALICYLATE. ETHYLHEXYL TRIAZONE. BIS-ETHYLHEXYL HYDROXIDIMETHOXY BENZYLMALONATE. AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. FRAGRANCE (PARFUM). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL). PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL GLUCOSIDE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping