info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Aesthetico Revitalizing Foam

Çmimi:2,370.00 L

Shkumë pastruese me acid glikolik dhe efekt antirrudhë.
125 ml

Stock: Ka stok

SKU: AESTH32
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

125 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Shkumë për pastrimin e lëkurës me acid glikolik (pH 4.6).
Stimulon proçesin e rigjenerimit të lëkurës dhe përmirëson teksturën.
Teksturë e cila aplikohet lehtësisht.

Përdorimi

Aplikojeni shkumën në fytyrë në mëngjes dhe mbrëmje dhe masazhoni lehtë. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Përbërësit

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, BUTANE, GLYCOLIC ACID, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PROPANE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, PERFUME

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping