info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

ACM Vitix Food Supplement

Çmimi:3,590.00 L

Suplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
Paketim me 30 tableta.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 tablets

Specific For

Përshkrimi

Tabletat Vitix ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Formulë origjinale që kombinon një ekstrakt të patentuar pjepri me një grup vitaminash (C, E, B9 dhe B12) dhe minerale (selen, bakër dhe zink).
Vitamina C, vitamina E, bakri dhe seleni ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

Përdorimi

Konsumoni 1 tabletë në ditë.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.
Mbajeni larg fëmijëve.
Suplementet nuk mund të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.
Nëse jeni shtatzanë, konsultohuni me një mjek.
Të ruhen në një vend të freskët dhe të thatë.

Përbërësit

Cellulose Microcristalline, Phosphate Tricalcique ; Vitamine C (acide L-ascorbique) ; Gluconate de Zinc ; Vitamine E (Acétate de DL-alpha tocophéryle); Levure enrichie en Sélénium ; anti-agglomérant: Stéarate de Magnésium ; Vitamine B9 (acide folique) support maltodextrine ; Extrait de Melon (Cucumis melo L.) ; Gluconate de Cuivre ; Vitamine B12 (cyanocobalamine) ; enrobage: Hydroxypropylméthylcellulose/Cellulose Microcristalline/esters acétiques des mono- et diglycérides d’acides gras, Colorants : Dioxyde de Titane/Oxyde de Fer/Complexe Cuivre-Chlorophylline

Quick Comparison

SettingsACM Vitix Food Supplement removeNow Zinc Glycinate 30 mg removePhysalis Sun Formula removeACM Novophane Food Supplement removeNow Biotin 10000 mcg remove
Image
SKUACM24NOW162PHYS027ACM21NOW131
Rating
Price3,590.00 L2,200.00 L 1,870.00 L -15%3,200.00 L 2,720.00 L -15%2,340.00 L3,080.00 L 2,618.00 L -15%
Stock

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

AvailabilityKa stokKa stokKa stokKa stokKa stok
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionSuplement ushqimor i cili ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Paketim me 30 tableta.Suplement ushqimor me glicinat zinku Kuti x 120 kapsulaSuplement ushqimor që mbron lëkurën nga dëmtimet e rrezatimit diellor Kuti x 30 tabletaSuplement ushqimor për flokët dhe thonjtë. Paketim me 60 kapsula.Suplement ushqimor me biotinë, me një sërë funksionesh në organizëm Kuti x 120 kapsula
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 tablets

Specific For

Action

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

120 kapsula

Suitable For

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Action

Brand

Formulation

Masa

60 capsules

Specific For

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

120 kapsula

Suitable For

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare