info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Technopharma Rovitec

Çmimi:1,560.00 L

Suplement ushqimor me efekt pozitiv në shikim dhe veti antioksiduese
Kuti x 30 tableta

Stock: Ka stok

SKU: TECNO01
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 tableta të përtypshme

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me retinol (në formën e vitaminës A) dhe vitaminë E, i përshtatshëm për t’u përdorur në rastet kur kërkesa për këto substanca rritet ose kur pakësohet sasia e tyre në organizëm.

Vitamina A ka një efekt pozitiv në sigurimin e një shikimi dhe retine normale.
Vepron si kofaktor një një sërë proçesesh enzimatike të rëndësishme për zhvillimin e kockave, testikujve dhe ovareve.
Vitamina A është gjithashtu e nevojshme për zhvillimin normal të embrionit.
Në sajë të vetive antioksiduesendikon pozitivisht për të pasur flokë dhe një lëkurë të shëndetshme.
Vepron kundër radikaleve të lirë dhe parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës.

Vitamina E është një ndër substancat me veti antioksiduese më të shprehura.
Mbron qelizat nga radikalet e lirë, nga plakja e parakohshme dhe rrit imunitetin.
Shton rezistencën, rrit forcën e muskujve dhe pakëson lodhjen.
Shton përqëndrimin dhe rrit memorien.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtoj suplementi.

Përdorimi

Konsumoni 1 tabletë të përtypshme në ditë ose si e ka këshilluar mjeku juaj.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Active ingredients:
Vitamin A
Vitamin E

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping