info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Hyséac Mat

Çmimi:2,300.00 L

Përkujdesje matifikuese e përditshme.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje matifikuese me teksturë xhel-kremi.
Inovacioni i formulës qëndron në veprimin e saj të trefishtë matifikues, hidratues dhe adstrigjent.

I pasuruar me ekstrakte nga bima likoricie, ky krem ​​përmban agjentë me veprim të fuqishëm që rregullojnë sebumin.
Uji termal Uriage dhe glicerina ofrojnë hidratimin optimal të lëkurës.
Ndihmon në minimizimin e poreve të zgjeruara për një tekskturë më të mirë të lëkurës.

Formulim hipoalergjik.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurë të pastruar.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) – ALCOHOL – GLYCERIN – DIGLYCERIN – ISODODECANE – ISODECYL NEOPENTANOATE – ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE – BUTYLENE GLYCOL – POLYMETHYL METHACRYLATE – PTFE – CETEARYL ISONONANOATE – DIMETHICONE – DIMETHICONE/BIS-ISOBUTYL PPG-20 CROSSPOLYMER – POLYACRYLATE-13 – CETYL ALCOHOL – PARFUM (FRAGRANCE) – LAURYL GLUCOSIDE – POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE – POLYISOBUTENE – ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER – SODIUM POLYACRYLATE – LENS ESCULENTA (LENTIL) SEED EXTRACT – O-CYMEN-5-OL – SODIUM HYDROXIDE – POLYSORBATE 20 – SORBITAN ISOSTEARATE – PHENOXYETHANOL – GLYCYRRHIZA INFLATA ROOT EXTRACT – ETHYLHEXYLGLYCERIN – TOCOPHEROL – CI 42090 (BLUE 1).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping