info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Gyn-Phy Brume Nettoyante Hygèine Intime

Çmimi:1,050.00 L

Spraj pastrues dhe freskues specifik për zonën intime.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: URI113
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Spraj i cili pastron butësisht, freskon dhe qetëson zonën intime, duke respektuar ekuilibrin e saj falë pH fiziologjik.

Kompleksi GLYCO-GYN pastron butësisht pa shkaktuar tharje dhe kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit të duhur në mukoza.
Vetitë hidratuese dhe qetësuese të ujit termal Uriage ndihmojnë në ruajtjen e ndjesisë së komfortit.
Acidi laktik dhe kompleksi i tij inovativ i pastrimit ndihmojnë në respektimin dhe ruajtjen e ekuilibrit natyal të florës intime.

Pa sapun
Hipoalergjik
pH 5.5
Testuar nën kontrollin gjinekologjik

Përdorimi

Spërkateni direkt në pjesën e jashtme të zonës intime dhe më pas fshijeni butësisht.
Mos e shpëlani. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) ● DECYL GLUCOSIDE ● GLYCERIN ● LACTIC ACID ● CETRIMONIUM BROMIDE ● PARFUM (FRAGRANCE) ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping