info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Ducray Creastim Reactiv Anti-Hair Loss Lotion

Çmimi:6,200.00 L 4,960.00 L -20%

Locion forcues dhe ristrukturues për flokët.
60 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

60 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Locion kundër rënies së flokëve, i formuluar për të përshpejtuar rritjen, pwr tw rritur densitetin dhe forcuar flokët.
Formuluar pwr pwrdorim veçanërisht në periudha stresi, diete, pas shtatzwnisë.

Kreatina e lidhur me tetrapeptidin stimulon fazën e rritjes së flokëve.
Kompleksi i vitaminave B5, B6 dhe B8 është i njohur për forcimin e strukturës së fibrës së flokëve.
Teksturë e lehtë dhe jo e yndyrshme.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni 4 doza prej 0.6 ml në të gjithë skalpin e thatë ose të lagur, 3 herë në javë.
Masazhojeni me majat e gishtave në mënyrë që produkti të depërtojë.
Mos i shpëlani flokët.
Mos i lani flokët për 2 orë.

Shmangni kontaktin me sytë.
Mund të përdoret në skalpin e ndjeshëm nga trajtimet kundër kancerit.
Mund të përdoret nga gratë shtatzëna (nga tremujori i dytë) dhe nënat në gjidhënie.

Përbërësit

Water (Aqua), Alcohol, Hexylene Glycol, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-4 Caprate, Acetyl Tetrapeptide-2, biotin, Caramel, Creatine, Dextran, Diethyl Phthalate, Fragrance 5Parfum), panthenol, Pantolactone, Pyridoxine HCL, Tocopheryl Nicotinate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping