[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

jod

Showing all 15 results

Ofertë!
-10%

Sensilab Tirolux

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e gjendrës tiroide Kuti x 60 kapsula
2,990.00 L 2,691.00 L -10%
Shtoje në shportë

BioCare Nutrisorb Iodine

Suplement ushqimor me jod, një element i rëndësishëm për gjendrën tiroide Flakon x 15 ml
2,650.00 L
Shtoje në shportë

Natura House Iodokel

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionin e tiroides Kuti x 60 kapsula
2,480.00 L
Shtoje në shportë

Papillon Nathyroid

Suplement ushqimor që ndihmon në funksionimin normal të gjendrës tiroide
3,900.00 L6,500.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Health Aid Multi Minerals

Suplement ushqimor me kombinim mineralesh 30 tableta
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Jod + Folsaure + Eisen + B12

Suplement ushqimor me vitamina dhe minerale për mirë-funksionimin e tiroides dhe trajtimin e anemisë Paketim x 45 tableta
1,105.00 L 939.42 L -14%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellteen Her

Suplement specifik për vajza gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellteen Him

Suplement specifik për djem gjatë periudhës së adoleshencës 30 tableta
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellkid Immune

Suplement me vitamina dhe minerale për rritjen e imunitetit të fëmijëve 4 deri në 12 vjeç 30 tableta të përtypshme
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Guam TrattamentoAnti-Cellulite No Iodio

Krem kundër celulitit me spirulinë & ekstrakte bimore pa jod 20 bustina x 12ml
5,850.00 L 4,972.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Pregnacare Breastfeeding

Multivitamina specifike për periudhën pas shtatzënisë 84 tableta + kapsula
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellkid Multi-vitamin Liquid

Multivitaminë specifike për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 150ml
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellkid Multi-vitamin Smart Chewable

Multivitamina specifike për fëmijë nga 4 deri në 12 vjeç 30 tableta të përtypshme
1,500.00 L 1,275.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Wellteen Her Plus

Suplement ushqimor për vajzat në periudhën e adoleshencës 56 tableta + kapsula
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Thyroid Energy

Formulim që mbështet mirë-funksionimin e gjendrës tiroide Paketim x 90 kapsula
3,200.00 L 2,720.00 L -15%
Shtoje në shportë