info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Sensilab Tirolux

Çmimi:2,990.00 L

Suplement ushqimor që ndihmon në mirë-funksionimin e gjendrës tiroide
Kuti x 60 kapsula

SKU: SENISILAB03
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Tirolux është një suplement ushqimor që siguron lëndët ushqyese të nevojshme për funksionimin normal të gjendrës tiroide.
Përshpejton metabolizmin dhe rivendos ekuilibrin në organizëm.
Formula e tij me veprim 4-në-1 ndihmon në balancimin e hormoneve të tiroides, nxit humbjen e peshës, përmirëson përqëndrimin dhe ka një ndikim pozitiv në flokë dhe lëkurë.

Tirolux është krejtësisht natyral dhe pa hormone.

Tirolux kombinon 9 përbërës me efekt tepër pozitiv në funksionimin e tiroides.
Përmendim:
* L-tirozinën dhe jodin,
* 2 adaptogjenë të fuqishëm – borziloku dhe skisandra,
* bimën guggul që stimulon tiroiden,
* 4 minerale që përmirësojnë edhe më funksionin e tiroides.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në mëngjes dhe 1 në darkë pas ushqimit, e shoqëruar me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

L-tyrosine, Simag TM 55 [magnesium oxide from sea water], holy basil leaf extract, schisandra fruit extract with 10% schisandrine, guggul gum resin extract with 18-22% guggulipids , zinc gluconate, fucus vesiculosus extract with 0.2% iodine, selenium-enriched yeast, anti-coking agent: rice fiber, manganese bisglycinate, copper citrate, capsules: hydroxypropylmethyl cellulose.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping