info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Natura House Iodokel

Çmimi:2,480.00 L

Suplement ushqimor që ndikon pozitivisht në funksionin e tiroides
Kuti x 60 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: 4498486
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Iodokel është një suplement ushqimor me bazë algash.
Algat janë të pasura me polisaharide, fibra, minerale dhe jod.
Jodi është një element i nevojshëm për:
– funksionimin korrekt të tiroides;
– të arritur peshën ideale gjatë një dietë ushqimore të balancuar dhe gjatë aktivitetit fizik.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

seaweed, Bladder Wrack (Fucus vesiculosus, thallus) dry extract 0,1% in Iodine, excipients: rise starch, anticaking agents; magnesium stearate, silicon dioxide, capsule of vegetable origin (HPMC) colouring agent E171 (titanium dioxide)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping