info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

  • Transport FALAS në Tiranë për porosi mbi 3000 L -dërgesa 4-24H | Transport FALAS në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi 4000 L – dërgesa 24-48H

Showing all 41 results

Dr.Brown’s Natural baby toothpaste

Dr. Brown’s pastë dhëmbësh për foshnje 40gr
L1,380.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Fresh Dentifricio in Gel Menta Crystal

Pastë dhëmbësh me aloe vera dhe aromë mente 100 ml
L500.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Fresh Dentifricio in Pasta con Microgranuli

Pastë dhëmbësh zbardhuese 100 ml
L500.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Fresh Sensitive Azione Retard

Pastë dhëmbësh me aloe vera për dhëmbë të ndjeshëm 100 ml
L550.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Fresh Smile Dentifricio in Gel con Microsfere

Pastë dhëmbësh në formë xheli me origjine 100% natyrale dhe veprim që zgjat në kohë 100 ml
L500.00
Shtoje në shportë

Esi Aloe Fresh Whitening Dentifricio in Gel

Pastë dhëmbësh natyrale zbardhuese 100 ml
L500.00
Shtoje në shportë

Lacalut Aktiv Pastë Dentare

Pastë dhëmbësh që forcon mishrat e dhëmbëve & mbron nga paradontoza 75 ml
L420.00
Shtoje në shportë

Lacalut Aktiv Toothpaste + Toothbrush

Pastë dhëmbësh Lacalut Aktiv + furçë dhëmbësh FALAS
L420.00
Shtoje në shportë

Lacalut Baby Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë deri në 4 vjeç 50ml
L400.00
Shtoje në shportë

Lacalut Flora Toothpaste

Pastë dhëmbësh kundër aromës së pakëndshme të gojës 75ml
L530.00
Shtoje në shportë

Lacalut Kids Pastë dentare

Pastë dhëmbësh për fëmijë 4-8 vjeç 50ml
L330.00
Shtoje në shportë

Lacalut Multi-Effect

Pastë dhëmbësh mjekësore me formulë inovative 5 në 1
L500.00
Shtoje në shportë

Lacalut Sensitive Pastë Dentare

Pastë dhëmbësh profilaktike për dhëmbë të ndjeshëm 75ml
L410.00
Shtoje në shportë

Lacalut White & Repair Toothpaste

Pastë dentare për zbardhje të lehtë dhe riparim të smaltit të dhëmbëve 75ml
L525.00L550.00
Përzgjidhni mundësi

Lacalut White Edelweiss Toothpaste

Pastë dhëmbësh profilaktike për zbardhje natyrale & rimineralizim të smaltit dentar 75ml
L470.00
Shtoje në shportë

Lacalut White Pastë Dentare

Pastë dhëmbësh profilaktike për rikthimin dhe mirëmbajtjen e bardhësisë natyrale të dhëmbëve 75ml
L475.00
Shtoje në shportë

Lacalut White Toothpaste + Toothbrush

Pastë dhëmbësh Lacalut White + furçë dhëmbësh FALAS
L460.00
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Xyli White Cinnafresh Toothpaste Gel

Pastë dhëmbësh pa fluor për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 181g
L920.00 L828.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Xyli White Kids Toothpaste Gel

Pastë dhëmbësh për fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 85g
L650.00 L585.00 -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Now Xyli White Platinum Toothpaste Gel with Baking Soda

Pastë dhëmbësh pa fluor për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 181g
L920.00 L828.00 -10%
Shtoje në shportë

Now XyliWhite Coconout Toothpaste

Pastë dhëmbësh pa fluor për të rritur dhe fëmijë mbi 2 vjeç Paketim x 181g
L920.00
Shtoje në shportë

Splat Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për gingiva të shëndetshme dhe kujdes kompleks 100 ml
L540.00
Shtoje në shportë

Splat Aromatherapy Bio-active toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për një mbrojtje komplekse dhe kujdes gjatë natës 100ml
L540.00
Shtoje në shportë

Splat Baby Natural Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për bebe 0-3 vjeç me shije molle dhe banane 40 ml
L650.00
Shtoje në shportë

Splat Biocalcium Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për riparim dhe zbardhim të smaltit 100ml
L540.00
Shtoje në shportë

Splat Blackwood Whitening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh e zezë me efekt zbardhues që siguron një freski maksimale 75ml
L1,040.00
Shtoje në shportë

Splat Dream Whitening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për një zbardhje të butë dhe përforcim të dhëmbëve të ndjeshëm 75ml
L860.00
Shtoje në shportë

Splat Ginger-Warming Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh me xhinxher për një freski të qëndrueshme në gojë 75ml
L860.00
Shtoje në shportë

Splat Gold Whitening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh e pasur me grimca ari dhe pluhur diamanti me një efekt zbardhues që zgjat 75ml
L1,400.00
Shtoje në shportë

Splat Green Tea Bio-Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh me ekstrakte të çajit jeshil për mbrojtje nga kariesi dhe gingiva të shëndetshme 100ml
L860.00
Shtoje në shportë

Splat Junior So Bubble Gum Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 6-11 vjeç
L650.00
Shtoje në shportë

Splat Kids Natural Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për fëmijë 2-6 vjeç me shije luleshtrydhe-qershi 50ml
L650.00
Shtoje në shportë

Splat Likvum-Gel Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh në formë xheli për mbrojtjen nga formimi I pllakave dentare (gurëzave)
L860.00
Shtoje në shportë

Splat Maximum Bio-Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për një freski maksimale dhe zbardhje të butë të smaltit 100ml
L860.00
Shtoje në shportë

Splat Medical Herbs Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për kujdes kompleks me bimë medicinale 100ml
L540.00
Shtoje në shportë

Splat Nordic Berries Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh organike me boronicë të zezë për mbrojtjen e smaltit të dhëmbëve dhe përforcim të mishit të dhëmbëve 75 ml
L1,100.00
Shtoje në shportë

Splat Organic Strengthening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh organike për dhëmbë shumë të ndjeshëm 75ml
L860.00
Shtoje në shportë

Splat Sea Minerals Whitening Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh organike me kripëra minerale detare me efekt zbardhues 75 ml
L860.00
Shtoje në shportë

Splat Sensitive Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh për dhëmbë të ndjeshëm dhe riparim të smaltit 100ml
L540.00
Shtoje në shportë

Splat Ultracomplex Bio-Active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh zbardhuese për dhëmbë të ndjeshëm 100ml
L540.00
Shtoje në shportë

Splat White Plus Bio-active Toothpaste

Splat pastë dhëmbësh me efekt zbardhues dhe mbrojtëse e smaltit 100ml
L540.00
Shtoje në shportë
Select your currency
ALL Lek Shqipërie
EUR Euro