info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Curasept ADS 705 0.05% Chlorhexidine Toothpaste

Çmimi:840.00 L 672.00 L -20%

Paste dhëmbësh që përmban 0.12% klorheksidinë
75 ml

Stock: Ka stok

SKU: CURAS007
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Pastë dhëmbësh në formën e një xheli për përdorim të përditshëm.
Pastron plotësisht dhëmbët dhe është delikate me mishrat e dhëmbëve.
Parandalon formimin e pllakave bakteriale.
Ka veti antibakteriale dhe dezinfektuese, në sajë të pranisë së klorheksidinës.
Përmban sistemin ADS (që synon të parandalojë ngjyrosjen e dhëmbëve).

Përmban fluor.
Pa alkool.
Pa SLS.

Rekomandohet të përdoret për larjen e dhëmbëve 2 herë në ditë.