info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Frezyderm Sensitive Teeth Toothpaste

Çmimi:1,398.00 L 1,118.40 L -20%

Pastë për dhëmbët e ndjeshëm
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Një përbërje e pasur me kripë organike të kaliumit, veprimi i specializuar i së cilës trajton menjëherë dhe në mënyrë efektive simptomat dhe zvogëlon ndjeshëm mbindjeshmërinë e dhëmbëve (intoleranca ndaj ushqimeve dhe pijeve të ftohta, të nxehta ose acidike, përtypje intensive, thithje e ajrit të ftohtë).

– Redukton ndjeshmërinë e dhëmbëve;
– Lufton krijimin e pllakëzave;
– Parandalon formimin e filmit mikrobik;
– Mbron dhëmbët nga prishja;
– Frymëmarrje e freskët.

Lani dhëmbët 2-3 herë në ditë.

Sorbitol, Hydrated Silica, Aqua, PEG-32, Commiphora Myrrha Extract, Salvia Officinalis Extract, Salvia Officinalis Oil, Sodium Fluoride, Bisabolol,Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Saccharin, Xylitol, Cellulose Gum, Polysorbate 20, Sodium Benzoate, o-Cymen-5-ol, Sodium Hydroxide, Cl 14700, Aroma

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.