info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Esi No-Dol Traumgel

Çmimi:965.00 L 820.25 L -15%

Xhel trajtues në rast hematomash
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: ESI172
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

Përshkrimi

Xhel për përdorim në lëkurë.
Ofron lehtësi në rast enjtjeje të shkaktuar nga goditjet ose në rast hematomash.
Ofron një ndjesi freskie në zonën ku aplikohet.
Mund të përdoret në rast hematomash, goditje, dëmtim ose ndrydhjeje.
Qetëson dhimbjen e lokalizuar.

Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos gëlltitet.
Të mos përdoret në lëkurë të dëmtuar (plagë e hapur) dhe as në zonën rreth syve.
Të mos përdoret nëse jeni alergjik nga ndonjëri prej përbërësve të këtij formulimi.

Përdorimi

Aplikoni xhelin në zonën që duhet trajtuar 1 deri në 3 herë në ditë, në varësi të nevojës.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.
Indikohet vetëm për përdorim të jashtëm.

Përbërësit

Aqua, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, Carbomer, Glycerin, Harpagophytum procumbens extract (devil’s claw), Escin (escin), Arnica Montana extract, Menthyl Lactate, Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Sodium Hydroside, Phenoxyethanol Methylparaben–Mutylparaben-Ethylparaben, Imidazolidinyl Urea , Lavandula Angustifolia Oil (lavender oil), Trisodium EDTA

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping