info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Showing all 12 results

No-Spa 40 mg (drotaverine hidrokloride)

Medikament OTC që pakëson kontraktimet e muksulaturës së lëmuar Kuti x 24 tableta
217.55 L
Shtoje në shportë

Dividol 10 mg (hioscine butilbromide)

Medikament OTC me veti antispastike Kuti x 20 tableta
150.20 L
Shtoje në shportë

Buscopan 10 mg (hioscine butilbromide)

Medikament OTC me veti antispastike Kuti x 20 tableta
187.80 L
Shtoje në shportë

Spasmobloc 500 mg/5 mg/0.1 mg

Medikament OTC që pakëson spazmat dhe relakson muskulaturën Kuti x 20 tableta
658.00 L
Shtoje në shportë
Rowacol FarmaOn.al

Rowachol pika

Solucion oral që ndihmon në shpërbërjen dhe eleminimin e gurëve në tëmth 10 ml
869.00 L
Shtoje në shportë
Rowatinex pika FarmaOn.al

RowatinexS pika

Solucion oral që ndihmon në shpërbërjen dhe eleminimin e gurëve në tëmth 10 ml
855.00 L
Shtoje në shportë
Espumisan Pika FarmaOn.al

Espumisan pika

Medikament OTC që trajton disa probleme gastro-intestinale tek fëmijët 30 ml
810.00 L
Shtoje në shportë

Rowatinex Capsules

Medikament OTC që ndihmon në shpërbërjen dhe eleminimin e gurëve në veshka Kuti x 30 kapsula
891.00 L
Shtoje në shportë
Rowacol kapsule FarmaOn.al

Rowachol kapsulë

Medikament OTC që ndihmon në shpërbërjen dhe eleminimin e gurëve në tëmth Kuti x 30 kapsula
891.00 L
Shtoje në shportë

Carbosylane tablets

Medikament OTC me veprim anti-flatulent dhe absorbent në traktin intestinal Kuti x 24 doza
787.00 L
Shtoje në shportë

Espumisan Perlen 40 mg (simetikon)

Medikament OTC që ndihmon në eleminimin e gazrave dhe pakëson ndjesinë e fryrjes Kuti x 25 tableta
405.00 L
Shtoje në shportë

Spazmotek Plus (N-butilbromide hioscinë, paracetamol)

Medikament OTC që lehtëson spazmat në traktin uro-genital dhe gastro-intestinal Kuti x 20 tableta
386.00 L
Shtoje në shportë