info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kollë

Showing all 20 results

Sopulmin shurup 40 mg/5 ml (sobrerol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 200 ml
938.00 L
Shtoje në shportë

Tavipec Kapsula (esencë e vajit të livandos)

Medikament OTC për trajtimin e kollës Kuti x 30 kapsula
344.00 L
Shtoje në shportë

Tussavit shurup

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës
308.00 L445.00 L
Përzgjidhni mundësi

Levotuss shurup (levodropropizinë)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
669.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Mucostar 1.5 g (carbocisteinë)

Medikament OTC i indikuar për trajtimin e kollës me sekrecione Kuti x 20 bustina
1,848.00 L
Shtoje në shportë

Mucosolvan Junior shurup 15 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 100 ml
369.00 L
Shtoje në shportë

Mucosolvan shurup 30 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 100 ml
398.00 L
Shtoje në shportë

Pulmoserum Toux Seche Adults

Shurup me kodeinë dhe guaiakol, për trajtimin e kollës së thatë dhe irrituese 200 ml
447.00 L
Shtoje në shportë

Herbion Plantain (Gjethe delli) Shurup

Shurup me gjethe delli dhe mëllage për qetësimin e kollës 150 ml
318.00 L
Shtoje në shportë

Fluifort shurup (karbocisteinë)

Shurup me veprim mukolitik 200 ml
859.00 L
Shtoje në shportë

Toceliv shurup (dekstrometorfan)

Medikament otc që frenon dhe qetëson kollën e thatë 200 ml
678.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Hivotex 30 mg/5 ml (ambroksol)

Shurup me veprim mukolitik 125 ml
392.00 L
Shtoje në shportë

Muxol 0.3% solucion oral

Shurup me veprim mukolitik për kollë me sekrecione 180 ml
441.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Diacol shurup (dekstrometorfan)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
741.00 L
Shtoje në shportë

Broncosil 6 mg/ml (ambroksol)

Medikament OTC në formë shurupi që përdoret për trajtimin e kollës me sekrecione 200 ml
814.00 L
Shtoje në shportë

Bronchostop Sine shurup

Medikament OTC që kombinon ekstraktet bimore me qëllim që të qetësojë kollën 120 ml
550.00 L
Shtoje në shportë

Fluifort 2.7 g Granulato (karbocisteinë)

Medikament OTC për kollë me sekrecione Kuti x 10 bustina
705.00 L
Shtoje në shportë

Fluifort 2.7 g/10 ml Sciroppo (karbocisteinë)

Medikament OTC i përshatshëm për t'u përdorur në kollë me sekrecione Kuti x 6 bustina
942.00 L
Shtoje në shportë

Pulmodexane 30 mg (Dextromethorphan hydrobromide)

Medikament OTC që qetëson kollën e thatë Kuti x 12 tableta
516.00 L
Shtoje në shportë
FarmaOn- flavamed tablete

Flavamed 30 mg tablets

Medikament OTC, efikas për qetësimin e kollës me sekrecione Kuti x 20 tableta
220.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare