info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Acnell Replenishing Cream

Çmimi:3,040.00 L

Trajtim specifik për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Trajtim specifik për lëkurë të kombinuar, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.
Ndihmon në parandalimin e papërsosmërive të akneve dhe zvogëlon prodhimin e sebumit.

Përmban një kompleks pastrues të bazuar në ekstrakte bimore dhe azeloglicinë, një derivat i acidit azelaik që ndihmon në rregullimin e prodhimit të sebumit dhe hidratimin e lëkurës.
Teksturë e lehtë që përthithet shpejt.
Efekt ushqyes për shkak të përbërësve aktivë, të cilët bëjnë që formulimi të ketë funksion riparues, sidomos pas trajtimeve të ndryshme.

Përdorimi

Aplikojeni kremin 1-2 herë në lëkurë të pastër.
Masazhoni butësisht deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

AQUA, TRIETHYLHEXANOIN, CETEARYL ALCOHOL, ISONONYL ISONONANOATE, GLYCOL PALMITATE, SODIUM SILICONALUMINATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, CETEARYL GLUCOSIDE, CYCLOPENTASILOXANE, POTASSIUM AZELOYL DIGLYCINATE, HAMAMELIS VIRGINIANA AQUA, BETAINE, DIMETHICONE, ALLANTOIN, SODIUM HYALURONATE, XANTHAN GUM, ARACHIDYL ALCOHOL, GLYCERIN, ARACHIDYL GLUCOSIDE, MAGNOLIA GRANDIFLORA BARK EXTRACT, ASTRAGALUS MEMBRANACEUS ROOT EXTRACT, TERAKTOGENOS KURZII SEED OIL, NIGELLA SATIVA SEED OIL, LEPTOSPERMUM SCOPARIUM BRANCH/LEAF OIL, POTASSIUM LAUROYL WHEAT AMINO ACIDS, PALM GLYCERIDES, CAPRYLYL GLYCOL, BEHENYL ALCOHOL, DIPROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, LECITHIN, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONOL, PARFUM.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping