info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Sensiven Zelaic Soothing Cream

Çmimi:3,460.00 L

Krem zbutës intensiv, i përshtatshëm për lëkurë kuperoze.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem qetësues intensiv, menjëherë efektiv, i krijuar për të reduktuar dukshëm njollat që shfaqen zakonisht në lëkurën kuperoze.

Formuluar me rutinë në përmbajtje, që stimulon trofizmin dhe elasticitetin e enëve të gjakut dhe favorizon përshkueshmërinë fiziologjike të enëve, duke përmirësuar kështu mikroqarkullimin e lëkurës.
Përmban gjithashtu acid azelaik, që ka veti anti-inflamatore dhe një grup substancash bimore, të cilat ndihmojnë në reduktimin e skuqjes, kruajtjes dhe djegies.

Përdorimi

Aplikojeni kremin 1-2 herë në ditë në zonat e interesuara.
Masazhoni butësisht deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

AQUA, AZELAIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, SODIUM HYDROXIDE, CETYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, POLYSORBATE 80, DIMETHICONE, BUTYLENE GLYCOL, TROXERUTIN, PEG-20 STEARATE, METHYL GLUCETH-20, PENTYLENE GLYCOL, CETETH-10 PHOSPHATE, DICETYL PHOSPHATE, PANTHENOL, BENZOIC ACID, HYDROXYPHENYL PROPAMIDOBENZOIC ACID, ESCIN, GLYCERIN, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT, AMMONIUM GLYCYRRHIZATE, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, SODIUM CITRATE, ASCORBYL PALMITATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping