info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 13 results

Advancis Passival Sleep

Suplement ushqimor që pakëson kohën që duhet për t'ju zënë gjumi 30 tableta
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Sonnorex

Suplement ushqimor që përmirëson cilësinë e gjumit 30 tableta
2,460.00 L
Shtoje në shportë

Levotuss shurup (levodropropizinë)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
632.00 L
Shtoje në shportë

Tussavit shurup

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës
319.00 L420.00 L
Përzgjidhni mundësi

Bronchostop shurup për fëmijë

Shurup bimor për trajtimin e kollës 120 ml
1,280.00 L
Shtoje në shportë

Pulmoserum Toux Seche Adults

Shurup me kodeinë dhe guaiakol, për trajtimin e kollës së thatë dhe irrituese 200 ml
437.00 L
Shtoje në shportë

Herbion Plantain (Gjethe delli) Shurup

Shurup me gjethe delli dhe mëllage për qetësimin e kollës 150 ml
300.00 L
Shtoje në shportë

Calmaben 50 mg (difenhidraminë)

Medikament OTC me përmbajtje difenhidramine Kuti x 30 tableta
365.00 L
Shtoje në shportë

Pulmodexane shurup

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 150 ml
625.00 L
Shtoje në shportë
Diacol FarmaOn

Diacol shurup (dekstrometorfan)

Trajtim simptomatik i kollës së thatë 200 ml
728.00 L
Shtoje në shportë

Bronchostop Sine shurup

Medikament OTC që kombinon ekstraktet bimore me qëllim që të qetësojë kollën 120 ml
519.00 L
Shtoje në shportë

Bronchostop shurup

Medikament OTC që kombinon ekstraktet bimore me qëllim që të qetësojë kollën 150 ml
551.00 L
Shtoje në shportë

Vagostabyl tableta

Medikament OTC me efekt qetësues dhe sedativ Kuti x 40 tablets
675.00 L
Shtoje në shportë