info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bronchostop shurup për fëmijë

Çmimi:1,125.00 L

Shurup bimor për trajtimin e kollës
120 ml

Stock: Ka stok

SKU: 4497572
Etiketë:

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

120 ml

Suitable For

Përshkrimi

Bronchostop Kinder është një shurup me ekstrakte të mëllagës së thatë dhe mjaltë, i formuluar për trajtimin e kollës tek fëmijët mbi 1 vjeç.
I përshtatshëm për çdo kollë të lidhur me gripin; si për kollën e thatë ashtu edhe atë me sekrecione
Qetëson, lehtëson dhe mbron.

Zbut dhe pakëson çdo kollë të lidhur me virozat; si kollën e thatë ashtu edhe atë me sekrecione.
Ndihmon në mbrojtjen e mukozës së gojës dhe faringut dhe parandalon ndjesinë e tharjes.
Mucilagjet formojnë një shtresë veshëse, mbrojtëse në mukozën faringeale, me ndikim pozitiv në kordat e zërit, që ka veti të qetësojë gërvishtjen dhe kruarjen e fytit.

Nuk përmban:
-alkool;
-laktozë;
-gluten;
-ngjyra artificiale;
-organizma të modifikuar gjenetikisht.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të mos përdoret tek fëmijët nën 1 vjeç, te personat alergjikë ndaj ndonjërit prej përbërësve të formulimit, tek femrat shtatzëna ose që ushqejnë me gji.

Përdorimi

Rekomandohen dozat e mëposhtme:
-fëmijët nga 1-2 vjeç, 5 ml deri në 3 herë në ditë;
-fëmijët nga 2-3 vjeç, 5 ml deri në 3 herë në ditë;
-fëmijët nga 4-5 vjeç, 7.5 ml deri në 4 herë në ditë;
-fëmijët nga 6-11 vjeç, 15 ml deri në 4 herë në ditë.

Këshillohet që barnat e tjera të konsumohen 30 min- 60 min përpara ose pas marrjes së Bronchostop Kinder.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

ekstrakt i thatë mëllage, mjaltë, ksilitol, ksantan, glicerinë anhidrike, acid citrik, aromë luleshtrydhe, metil-4-hidroksibenzoat, propil-4-hidroksibenzoat, ujë i purifikuar

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping