info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Twistshake Kid Cup 12m+

Çmimi:

Shishe me ngjyra të ndryshme që u mundëson fëmijëve mbi 12 muaj të pijnë lëngje pa i derdhur
360 ml

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: v081120-1
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulimi

Masa

360 ml

Material

,

Mosha

, ,

Suitable For

Nuanca

Jeshile, lejla, blu

Shishe trajnuese me fund të rrumbullakët, kapacitet 360 ml, e dizenjuar posaçërisht për vogëlushët tuaj.
Për të shmangur derdhjen e lëngjeve, shishja është e pajisur me një izoluese prej silikoni, e cila nuk lejon derdhjen e lëngut dhe as ndotjen e rrobave të vogëlushëve.
Në momentin që doni që lëngu të rrjedhë lirisht mund ta hiqni izoluesin prej silikoni.

Twistshake vjen gjithashtu me një inovacion për ju. Shishja është e pajisur me një kapak me vrima, që u mundëson krijimin e lëngjeve të shëndetshme dhe tepër të shijshme për fëmijët tuaj, në një mënyrë të thjeshtë dhe të shpejtë.

Në paketim është i pranishëm dhe një kapak, i cili nuk lejon kontaminimin e shishes.

Nuk përmban BPA, çka e bën të sigurt për t’u përdorur.
Materiali është plastikë rezistente, pra mund të lahet fare mirë në lavapjatë.

I pranishëm në ngjyra të ndryshme.
I përshtatshëm për fëmijë mbi 12 muaj.

PP, TPE plastic

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.