info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Toskani 2 Duo Pack (Radiance Mesoserum + Radiance Daily Cream FREE )

Çmimi:11,700.00 L 9,360.00 L -20%

Set që parandalon dhe trajton dëmet e rrezatimit UV në lëkurë

 

Stock: S’ka stok

SKU: TKN049

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

,

Masa

30 ml, 50 ml

Skin Type

Spf

Suitable For

Specific For

Set me cmim promocional.

Bli serumin & përfito falas kremin!

Seti Toskani 2 Duo Pack përmban:
-Toskani Radiance Mesoserum.

-Toskani Radiace Daily Cream;

Toskani Radiance Mesoserum është formuluar posaçërisht për trajtimin e lëkurës së thatë, të dehidratuar, pa shkëlqim, me njolla të errëta të krijuara nga ekspozimi në diell.
Ka një teksturë të lehtë dhe bazë ujore, çka e bën të absorbohet lehtë dhe të ofrojë një shkëlqim të menjëhershëm.
Rregullon sintezën e melaninës dhe ofron mbrojtje nga rrezatimi diellor.

Toskani Radiace Daily Cream është një krem i cili synon:
-të parandalojë dehidratimin e lëkurës;
-të parandalojë humbjen e shkëlqimit;
-të pakësojë shenjat e krijuara nga ekspozimi në diell;
-të zbëhë njollat e errëta të pranishme në lëkurë;
-të mbrojë lëkurën nga rrezatimi i dëmshëm UV.
Nuk e irriton lëkurën.

 

Toskani Radiance Mesoserum Active Ingredients:
Extract of Liquorice, Kojic Acid, Vitamins C and E, Retinol

Toskani Radiace Daily Cream Active Ingredients: Aspergillus Ferment, Kojic Acid, Arbutin, Glycyrrhiza Glabra Root Extract

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.