[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Tena Pants Plus XL

Çmimi:1,885.00 L

Pelena për të rritur XL (extra-large) në formë mbathjesh
12 pelena

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Masa

12 pcs

Përshkrimi

Pelena në formë mbathjesh, të cilat ofrojnë përthithje maksimale dhe mbrojtje të trefishtë nga lagështira, rrjedhja dhe aromat.
Të përshtatshme në rastet e inkontinencës urinare.

Me aftësi thithëse më të madhe në krahasim me pelenat normale.

Për meshkuj dhe femra.
Prodhuar me një material të butë dhe komfort për lëkurën.
Sigurojnë një përshtatje shumë të mirë në trup, duke ofruar rehati dhe siguri individuale.
Të pajisura me sistemin neutralizues të aromave.
Testuar dermatologjikisht.

Masa XL (extra large) – Perimetri i belit 120- 160 cm