info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Sophie La Girafe Teething Ring 0 m+

Çmimi:2,000.00 L

Masazhues për dhëmbët me dizajn të xhirafës Sophie
Paketim x 1 copë

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Material

Mosha

,

Suitable For

Formulimi

Masazhues për dhëmbët i përbërë 100% nga gomë natyrale.
Zgjedhja e duhur për të qetësuar dhimbjet e gingivave, të pranishme tek të gjitha bebet në muajt e parë të jetës.

Masazhuesi është në formën e dy unazave me reliev të ndryshëm. Kjo, u jep mundësinë foshnjeve të zgjedhin anën që dëshirojnë, në varësi të intensitetit të dhimbjes.

Mund të përdoret dhe nga bebet e sapolindura.

natural rubber

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.