info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

kruajtëse dhëmbësh

Showing all 13 results

Chicco Teething Cherry Fresh Relax

Kruajtëse dhëmbësh silikon e butë me dizajn qershi e përshtatshme për bebe mbi 4 muaj.
680.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE TEETHE N PLAY 6 M+

Kruajtëse dhëmbësh që shërben edhe si një lodër për të argëtuar bebin, e përshtatshme për bebe mbi 6 muaj +.
1,300.00 L
Shtoje në shportë

TOMMEE TIPPEE TEETHE-N-SOOTHE 3 M+

Kruajtëse dhëmbësh për bebe mbi 3 muaj +. Paketim me 2 copë
800.00 L
Shtoje në shportë

Tommee TippeeTeethe-N-Cool 4M+

Kruajtëse dhëmbësh në formë peshku për masazhimin e gingivave për bebe mbi 4 muaj
1,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Teething Ring with Massaging Toothbrush 2 m+

Kruajtëse dhëmbësh për fëmijë mbi 2 muajsh Paketim x 1 copë
1,360.00 L 1,224.00 L -10%
Shtoje në shportë

NUK Kruajtëse dhëmbësh

Kruajtëse dhembesh për fëmijë mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Ring Teether 0 m+

Masazhues për dhëmbët Sophie La Girafe Paketim x 1 copë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Teething Colo Rings 3 m+

Masazhues për dhëmbët e bebeve mbi 3 muaj Paketim x 1 copë
2,300.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe Teething Ring 0 m+

Masazhues për dhëmbët me dizajn të xhirafës Sophie Paketim x 1 copë
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Sophie La Girafe 0 m+

Xhirafa Sophie, zgjedhja e duhur për të stimuluar shqisat e foshnjeve Paketim x 1 xhirafë
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Twistshake Teether 2m+

Kruajtëse dhëmbësh për bebet tuaja
830.00 L 581.00 L -30%
Përzgjidhni mundësi

Dr.Brown’s Flexees elephant blue silicone teether 3m+

Dr.Brown's Flexees masazhues për dhëmbët elefant blu ,për foshnje mbi 3 muajsh.
960.00 L
Shtoje në shportë

Dr.Brown’s Coolees soothing teether 3m+

Dr.Brown's Coolees masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh
699.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare