info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Promo Pharma BotanicalMix Vitamina C

Çmimi:1,399.80 L

Suplement ushqimor me vitaminë C në formë bustinash
Paketim x 30 bustina

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Lactose Gluten

Masa

30 bustina të tretshme në gojë

Suitable For

Vitamina C është një vitaminë e tretshme në ujë, e nevojshme për funksionimin normal të sistemit imunitar dhe për të mbrojtur qelizat nga stresi oksidativ.

Përdoret në rastet kur kemi:
-infeksione;
-një sistem imunitar të dobët;
-radikale të lira;
-tendencë për hemorragji;
-anemi;
-kapilarë të dobët;
-vaskulopati.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Të ruhet në një vend të freskët dhe të thatë.

Rekomandohet të konsumohet një bustinë në ditë, siç është.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Protected Vitamin C mix (L-ascorbic acid and sodium ascorbate, coating agents: talc, shellac, hydroxypropylmethylcellulose), fructose, maltodextrin, flavoring, anti-caking agent: silicon dioxide; sweetener: sucralose.
Contains sweeteners

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.