info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

PLAYBOY STUDDED PLEASURE CONDOMS

Çmimi:300.00 L

Kondom me kokrriza, për më shumë kënaqësi
3 copë

Stock: Ka stok

SKU: PB018
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

3 copë

Material

Specific For

Suitable For

Kondomët Playboy janë të përbërë nga material gome premium dhe tejkalojnë standardet ndërkombëtare të cilësisë.
Ky kondom ka tekstura me pika të vendosura në mënyrë perfekte, për të rritur kënaqësinë.
Të lubrifikuara me lubrifikues premium silikoni, ky kondom është krijuar për të rritur eksitimin dhe kënaqësinë.

Çdo kondom është i testuar në mënyrë elektronike dhe përputhet me standardet e BE-së, MB-së dhe ndërkombëtare.
Kondomët Playboy testohen gjithashtu për Bio-Pajtueshmëri sipas ISO 10993.
Të testuar për rrjedhje nëpërmjet testimit “Electrolyte ëater Testing Equipment”.

Prezervativët janë një mënyrë për të parandaluar sëmundjet seksualisht të transmetueshme dhe shtatzënitë e padëshiruara, kur përdoren sipas udhëzimeve.

Çdo kondom është vetëm për një përdorim.
Hapni me kujdes ambalazhin pa e dëmtuar atë.
Para çdo kontakti seksual vendosni kondomin në kokën e penisit, në gjëndje ereksioni dhe çmbështilleni me kujdes deri në bazën e penisit.
Menjëherë pas ejakulacionit, hiqeni me kujdes kondomin.