info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

kondom

Showing all 16 results

PLAYBOY STUDDED PLEASURE CONDOMS

Kondom me kokrriza, për më shumë kënaqësi 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY g-VIBRATIONS CONDOMS

Kondom me sipërfaqe të vijëzuar pë më shumë ndjesi dhe stimulim
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY MICROTHIN CONDOMS

Kondom të hollë. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

DUREX PERFECT CONNECTION

Kondom me lubrifikim të shtuar për një kënaqësi maksimale. 10 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

DUREX JEANS LARGE EASY-ON

Kondom që vendoset me lehtësi 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

DUREX INVISIBLE

Kondom transparent dhe tepër i hollë. 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

CONTROL CONDOM XTRA LUBE

Kondom me lubrifikim të shtuar
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Love Condoms

Kondomë 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Durex Real Feel Condoms

Kondomë pa latex 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Durex Performax Intense

Kondomë që rrisin performancën seksuale 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY EPIPHANY LUBRICATED CONDOMS

Kondomë kokrrizorë 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

Playboy Triple Play Condoms – 3 copë

Kondomë me veprim të trefishtë  
300.00 L
Shtoje në shportë

Playboy Lubricated Classic Condoms

Kondomë klasikë
300.00 L1,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Total Contact

Kondomë për një kontakt total 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Durex Sensitive Condoms

Kondomë sensitive
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Pleasure Max Condoms

Kondomë ''Pleasure Max'' për kënaqësi maksimale
600.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare