info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

kondom

Showing all 19 results

PLAYBOY MICROTHIN CONDOMS

Kondom të hollë. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY WELL HUNG CONDOMS

Kondom me përmase 60 mm. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

PLAYBOY 4-PLAY PLEASURE CONDOMS

Kondom me aromë mente. 3 copë
300.00 L
Shtoje në shportë

DUREX JEANS LARGE EASY-ON

Kondom që vendoset me lehtësi 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

CONTROL CONDOM FORTE

Kondom me rezistencë më të madhe.
350.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM DELAY

Kondom që rrit performacën seksuale.
200.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM CHOCOLATE ADICCTION

Kondom me aromë çokollate.
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM XTRA LUBE

Kondom me lubrifikim të shtuar
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM TOUCH & FEEL

Kondom me kokrriza në sipërfaqe, për më shumë kënaqësi
200.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM THIN

Kondomë të hollë.
600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM PEPPERMINT ECSTASY

Kondom me aromë mente
200.00 L600.00 L
Përzgjidhni mundësi

CONTROL CONDOM NATURE XL

Kondom në përmasë extra large
200.00 L350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Love Condoms

Kondomë 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Durex Real Feel Condoms

Kondomë pa latex 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Playboy Triple Play Condoms – 3 copë

Kondomë me veprim të trefishtë  
300.00 L
Shtoje në shportë

Playboy Lubricated Ultra Thin Condoms – 6 copë

Kondomë të hollë
300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Playboy Lubricated Classic Condoms

Kondomë klasikë
300.00 L
Përzgjidhni mundësi

Durex Total Contact

Kondomë për një kontakt total 12 copë
600.00 L
Shtoje në shportë

Durex Sensitive Condoms

Kondomë sensitive
600.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping