info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Lacalut White Toothpaste + Toothbrush

Çmimi:460.00 L

Pastë dhëmbësh Lacalut White + furçë dhëmbësh FALAS

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Suitable For

Paketim promocional
Pastë Lacalut White + Furçë Lacalut FALAS

Pasta Lacalut White është krijuar posaçërisht për të pastruar, zbardhur dhe mbrojtur dhëmbët tuaj.
Prania e fluorit është e domosdoshme për rimineralizimin e smaltit, forcimin e tij dhe parandalimin në këtë mënyrë të kariesit dentar.
Zbardhimi i dhëmbëve realizohet pa praninë e peroksidit të hidrogjenit, pra është e sigurt në përdorim.
Nuk përman sheqer.
Përmbajtja e fluorit: 1357 ppm

Rekomandohet të
përdoret nga persona të rritur për larjen e dhëmbëve 2-3 herë në ditë.