info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 25 results

Himalaya Botanique Complete Care Toothpaste Simply Peppermint

Pastё dhёmbёsh me shije mente, me veprim tё fuqishёm kundёr njollave dhe gurёzave. 150 g
980.00 L
Shtoje në shportë

Himalaya Sensi Relief Toothpaste

Pastё dhёmbёsh, me veprim qetёsues ndaj dhёmbёve tё ndjeshёm, mbron dhёmbёt nga dhimbja si rezultat i temperaturës, ushqimeve dhe pijeve acidike. 150 g
450.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Crema Decolorante Corpo Perfect Touch

Krem dekolorues për trupin. 40 + 20 ml
625.00 L
Shtoje në shportë

Lycia Crema Decolorante Viso Perfect Touch

Krem dekolorues për fytyrën. 8 bustina
480.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Instant Whightening Blue Toothpaste

Pastë për dhëmbët me veti zbardhuese 75 ml
1,365.00 L 1,092.00 L -20%
Shtoje në shportë

Sensodyne Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm me efekt zbardhues 75 ml
550.00 L
Shtoje në shportë

Parodontax Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm, për dhëmbë të bardhë dhe të shëndetshëm 75 ml
550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elgydium Whitening Soft Toothbrush

Furçë dhëmbësh me fortësi mesatare. Linja për zbardhimin e dhëmbëve Paketim x 1 furçë
550.00 L 440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elgydium Whitening Medium Toothbrush

Furçë dhëmbësh e butë. Linja për zbardhimin e dhëmbëve Paketim x 1 furçë
550.00 L 440.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Elgydium Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh me efekt zbardhues 75 ml
750.00 L 600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept Black Luxury Whitening Toothpaste

Pastë që ndihmon në zbardhimin e dhëmbëve Paketim x 1 pastë dhëmbësh 75 ml + 1 furçë dhëmbësh
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curasept White Luxury Whitening Toothpaste

Pastë që ndihmon në zbardhimin e dhëmbëve 75 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Curaprox Black is White Set

Pastë dhe furçë dhëmbësh për zbardhim Tubet x 90 ml + 1 furçë
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë

Opalescence Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh zbardhuese me fluor & shije mente 100 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lacalut White Toothbrush

Furçë dhëmbësh për dhëmbë naturalisht të bardhë
390.00 L 351.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lacalut White & Repair Toothpaste

Pastë dentare për zbardhje të lehtë dhe riparim të smaltit të dhëmbëve 75ml
550.00 L 495.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Lacalut Whitening Antibacterial Mouthwash

Shpëlarës goje antibakterial për dhëmbë natyralisht më të bardhë 500 ml
530.00 L 477.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lacalut Multi-Effect

Pastë dhëmbësh mjekësore me formulë inovative 5 në 1
500.00 L 450.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lacalut White Pastë Dentare

Pastë dhëmbësh profilaktike për rikthimin dhe mirëmbajtjen e bardhësisë natyrale të dhëmbëve 75ml
475.00 L 427.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lacalut White Mouthwash

Shpëlarës goje për rikthimin e bardhësisë natyrale të dhëmbëve 300ml
730.00 L 657.00 L -10%
Shtoje në shportë