info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

pastë dentare

Showing 1–20 of 55 results

Ofertë!
-10%

Curasept ADS 712 0.12% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh që përmban 0.0.5% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 705 0.05% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh që përmban 0.12% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept ADS 720 0.2% Chlorhexidine Toothpaste

Paste dhëmbësh me 0.2% klorheksidinë 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Enzycal 1450ppm Toothpaste

Pastë dhëmbësh Enzycal 1450 75 ml
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Enzycal 950ppm Toothpaste

Pastë dhëmbësh Enzycal 950 75 ml
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox Enzycal ZERO Toothpaste

Pastë dhëmbësh Enzycal ZERO
910.00 L 819.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Junior Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 7-12 vjeç 50 ml
690.00 L 621.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Whitening Toothpaste

Pastë dhëmbësh me efekt zbardhues 75 ml
600.00 L 540.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Biosmalto Junior Toothpaste

Pastë dhëmbësh për fëmijë 7-12 vjeç 75 ml
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Biosmalto Sensitive Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm Biosmalt 75ml
780.00 L 702.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept DayCare Menta Fredda Toothpaste

Pastë dhëmbësh DayCare me shije mente 75 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept DayCare Agrumi Toothpaste

Pastë dhëmbësh DayCare me shije agrumesh 75 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Protective Treatment Gel Toothpaste

Pastë dhëmbësh që mbron mukozën orale nga irritimet dhe infeksionet 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Perioblock Care Toothpaste

Pastë dhëmbësh për përdorim të përditshëm, e përshtatshme për persona që kanë dhëmbë të dobët 75 ml
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Soothing Toothpaste

Pastë dhëmbësh për persona me gingiva të irrituara 75 ml
750.00 L 675.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Sensileave Gel

Xhel gingival për persona me dhëmbë të ndjeshëm 30 ml
650.00 L 585.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Trattamento Rigenerante Gel Toothpaste

Pastë dhëmbësh me veprim rigjenerues 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Trattamento Astrigente Gel Toothpaste

Pastë dhëmbësh me veprim astrigjent 75 ml
840.00 L 756.00 L -10%
Shtoje në shportë

Curasept Soothing Treatment Gel Toothpaste

Pastë dhëmbësh me veprim qetësues 75 ml
840.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curaprox BeYou Challenger Toothpaste

Pastë dhëmbësh Be You Challenger 60 ml
1,370.00 L 1,233.00 L -10%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso