info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Fillerina Lip Volume Grade 1

Çmimi:5,460.00 L 2,730.00 L -50%

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve
5 ml

Stock: S’ka stok

SKU: FILL013

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

5 ml

Suitable For

Specific For

Rikthejuni volumin buzëve tuaja me Fillerina Lip Plump.
Formulimi kombinon 6 lloje të ndryshme të acidit hialuronik, me peshë molekulare të ndryshme, të afta për të depërtuar në shtresa të ndryshme të lëkurës.

Grada e parë përmban molekula me përmasa të mëdha të acidit hialuronik, të cilat mundësojnë hidratimin e lëkurës dhe volum të buzëve.

Rekomandohet të përdoret në stadet e para, kur sapo ka filluar humbja e volumit të buzëve.
Efekti zgjat 3-4 muaj.

Apliko një shtresë të konsiderueshme të Fillerina Lip Plump në buzë, deri në 5 herë në ditë.

Aqua, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Caprylyl Glycol, Carbomer, 1,2-hexanediol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Disodium EDTA, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Tropolone, Sodium Hydroxide, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Palmitoyl Tripeptide-38, Acetyl Hexapeptide-37.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.