info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Fillerina

Showing all 13 results

Fillerina Lip Volume Grade 2

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
6,552.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 1

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 5 ml
5,460.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Lip Volume Grade 3

Trajtim specifik për rritjen e vëllimit dhe fryrjen e buzëve 7 ml
7,800.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 2

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
5,680.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 3

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
9,346.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Eyes and Lip Contour Cream Grade 1

Krem anti-rrudhë për konturet e syve dhe buzëve 15 ml
4,500.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 2

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,636.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Night Cream Grade 1

Krem nate anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,980.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,163.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,979.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 1

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
5,560.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Grade 3

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
12,067.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Grade 1

Trajtim anti-rrudhë mbushës me efekt lifting 14 ditor 2 x 30 ml
9,582.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare